2007 yılında kurulmuş olan Ant Akrilik firması krom dekorasyon alanında elde ettiği başarıyı bugün; Dünyanın önde gelen firmalarından DuPont’ un ödüllü Solid Yüzey Kaplaması olan Corian & Montelli Üretici Bayii ve Lojistik Distribütörü olarak devam ettirmektedir.

Ant Akrilik alanında ustalaşmış personeli ve idari kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermek için sürekli kendini geliştirmekte; teknolojiyi yakından takip etmektedir. Modern bir tesiste, ustalarımızın maharetli elleriyle teknolojiyi buluşturup mükemmeli üretmek için çalışmaktadır.

Amacımız tasarımın,estetiğin ve sağlamlığın olduğu her yerde imzamızın olmasıdır.

Misyon ve Vizyon

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle iş yapma becerisini birleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti zamanında ve eksiksiz vermek ve işinin her zaman arkasında durmak. 100’ün üzerinde renk ve doku seçeneği ile Corian, günümüzde özellikle mutfak, banyo mekanlarında, gıda ve sağlık sektöründe en ideal yüzey malzemesidir.

Belgelerimiz

Ant Akrilik Yüzey Malzemeleri ve Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi, sektörel bazda hizmetlerini tüm standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir. Bu alanda sahip olduğumuz tüm sertifika ve belgeleri aşağıda görebilirsiniz.